Cvičení pro těhulky v Prostějově

Střídavě cvičení na balónech a gravidjóga, vždy podle rozpisu

Místo konání: Sport centrum KUBUS, Plumlovská 18, Prostějov

Gravidjóga 2.11, 16.11., 30.11., 14.12.
Cvičení na balónech9.11, 23.11., 7.12.

GRAVIDJÓGA

Lekce jsou vedeny podle systému Mgr. Andrey Smékalové, který jsem absolvovala a jsem její lektorkou. Jedná se o ucelený systém cvičení pro období těhotenství a to od momentu zjištění těhotenství až do samého okamžiku porodu.    

Struktura lekce:

  1. část protahovací– spinální cviky, uvolnění krční a bederní páteře, prsních svalů, ramenních kloubů, celkové protažení bočních stran těla  
  2. plný jógový dech 
  3. cvičení jednotlivých jógových pozic – ásán 
  4. relaxace

CVIČENÍ NA BALÓNECH

Cvičení na velkých míčích je vhodné pro těhulky i maminky po porodu /miminko můžete vzít s sebou/. Pracujete pouze s váhou vlastního těla a tím zátěž přizpůsobíte svým potřebám.  Zaměřujeme se nejen na posílení pánevního dna, ale posilujeme i ruce, prsa, zadek, stehna....Vhodným cvičením působíme preventivně proti rozvoji křečových žil, hemoroidům, otokům nohou, bolesti spodní části zad, kostrče, SI zkloubení.  Využíváme i dalších pomůcek jako jsou overbally či masážní balonky na relaxaci.

Cena: 110Kč za hodinu

         Lze zakoupit permanentku za 1000Kč na 3 měsíce a 2000kč na 6 měsíců / lze ji použít na všechny aktivity námi nabízené - gravidjóga, předporodní kurz, cvičení na balónech..../. S permanentkou je cena cvičení 100kč/hodinu.

Vede: Eva