Masáž bylinnou koulí

Dejte svému tělu péči a odpočinek, který si po porodu zaslouží

Po porodu je zapotřebí víc než kdy jindy pečovat o své tělo. Centrum života se nachází právě v bříšku, které po devět měsíců vyživovalo miminko, pomáhalo jej porodit a teď se musí za velmi krátkou dobu navrátit do původní podoby.  Pupík je centrem naší životní energie a masáž slouží právě k obnovení a udržovaní této energie, která je těhotenstvím a porodem vyčerpaná.

Bylinné koule vychází z tradice thajské poporodní obnovy Yu-fai, což znamená "udržovat oheň. Jsou skvělý způsob pro opečování ženy po porodu. Připravené koule se přikládají se na tělo teplé. Použité byliny mají prohřívací, hojící a relaxační schopnosti. Tudíž mají schopnost zahřát, uvolnit mysl a rozproudit krev.

Základem v poporodní péči je zahřívat, pokud ženě chybí teplo, tělo vydává příliš mnoho energie na zahřátí a ta potom chybí jinde.

S masážemi je vhodné začít dva týdny po porodu nebo ihned, jakmile se na to žena cítí. Může si je dopřát 2 x týdně po dobu alespoň 4 týdnů, ale není to podmínkou. I po jednorázové masáži bude tělo čerpat z jejich benefitů.

Je vhodná i po císařském porodu, pokud je rána zhojená. 

Celá procedura trvá 45 minut a stojí 500kč.

Akce 4+1, při koupi 4 masáží za 2000 Kč dostanete 5. zdarma

V případě zájmu mě kontaktujte.

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů