Pozvání síly a sebedůvěry k porodu

Termíny setkání

 15.00 - 18.00 hod.

nejbližší termín: 16.10.2019

 

Vede Pavla

Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů

Přijďte načerpat energii a sebedůvěru k porodu do kruhu těhotných žen, kde pomocí meditací a rituálů rozpustíme hluboko ukryté strachy v nás, které nám brání důvěřovat si na nové cestě mateřstvím. Místo nich naplníme tělo a mysl důvěrou v sebe sama i ve své miminko.

Zažijete 3 hodiny plné rituálů okolo porodu. Okusíte, jak skvělé je nechat se opečovat. 

Bavit se budeme i o šestinedělí, dozvíte se o možnostech poporodní obnovy těla. Budete mít možnost zakoupit si výrobky z bylin pro poporodní obnovu.

Program: Meditace, rituální kruh nalézání ženské síly skrze propojení, tvorba silového předmětu pro maminku i miminko, úlevové pozice s rebozo šátkem, malování na bříško.

Cena: 450 Kč 

Rezervace je platná po zaplacení částky 150 Kč na účet: 3200841449/6800

Reference

Ahoj Pavli, jen jsem chtěla oznámit, že se nám 7.9. narodily Anička a Rézinka. Narodily se přirozeně a pobyt v nemocnici i šestinedělí si užíváme. Děkuju moc, je to i díky Tvému kurzu. Srovnala jsem si některé věci v hlavě a to člověku hodně pomůže. Při porodu, od příjmu po narození 15 hodin, jsem si hodně pouštěla 'naši' mantru, stejně tak i před porodem. Hodně mi pomohla se soustředit, hlavně když byly okolní maminky trochu hlučnější. Děkuji za služby, které nabízíš a děkuji, že jsem se s Tebou vůbec mohla potkat, bylo mi ctí! Snad se ještě někdy uvidíme.
Petra
Ahoj Pavli, Mockrat dekuji za kapslicky a za obrazek I amulet na pamatku. Chtela jsem ti podekovat i za ten nas ritual. Nevedela jsem presne, proc jsem prisla nebo jsem to aspon nedokazala slovy vyjadrit. Ale asi jsem opravdu potrebovala dodat odvahy, ze zvladnu prozit porod takovy, jak si preju. Aby do nej nikdo nezasahoval, abych se dokazala spolehat na svou intuici a telo a nakonec se to povedlo a jsem moc stastna. Dekuji K.
Karolína