Náš tým

Bc. Ivana Pavlíková

 

Porodní asistentka, majitelka Promami

Jsem registrovaná porodní asistentka. Od roku 1997 pracuji ve FN Olomouc na porodním sále –momentálně jako externí porodní asistentka. Jsem lektorka aromaterapie a homeopatie v oblasti těhotenství, porodu, šestinedělí a péče o dítě. Ve svém centru PROMAMI vedu kurzy předporodní přípravy plavání, jsem lektorkou Gravidjogy systémem Andrey Smékalové. Absolvovala jsem kurz Baby masáží pod vedením Jany Hašplové, věnuji se také laktačnímu poradenství Jsem maminkou dcery Mariky (nar. 2004) a dvojčat holčiček Míši a Táni (nar. 2015). 

Telefon+420 728 233 904
Emailivpav@centrum.cz

Mgr. Iva Pospíšilová

 

certifikovaná lektorka programu GoKids a BabySigns

Jsem vystudovaná Učitelka 1. stupně ZŠ a nyní především matka dvou holčiček, dcerky Adinky (nar. 2014) a dcerky Zorky (nar. 2016). Po studiích jsem pracovala na Univerzitě Palackého v Olomouci a nyní jsem na mateřské dovolené. Obě dcerky mě dovedly k znakování pro batolátka. Znakování mi dává smysl a tak jsem se rozhodla využít všechny jeho přínosy a prostřednictvím kurzů Baby Signs své zkušenosti se znakováním předávat dál. Prostřednictvím mé nabídky kurzů a seminářů, a to nejen o znakování, bych chtěla Vám rodičům předat informace, nápady, postřehy, které Vám mohou zpříjemnit chvíle s Vašimi dětmi. Vašim dětem bych ráda zábavnou formou ukázala, jak si mohou sami hrát, tvořit, učit se a komunikovat, i když ještě neumí používat slova. Věřím, že se mi povede vykouzlit úsměv na tváři u každého z Vás a společně strávený čas bude příjemným zážitkem.

Telefon+420 608 466 137
Emailiva.pospisilova.iva@gmail.com

Bc. Pavla Liznová

 

Poporodní dula

Jsem především matkou dvou svobodných bytostí Marečka (nar.2014) a Beatky (nar.2016). Na mateřské dovolené mě tihle dva naučili mé vlastní svobodě a sebelásce. Před mateřskou dovolenou jsem pracovala jako radiologická asistentka ve FN Olomouc. Mateřství změnilo můj život i mě samotnou a změna poslání na sebe nenechala dlouho čekat. Rozhodla jsem se stát se poporodní dulou a pomáhat ostatním ženám zorientovat se s nové roli matky.

Je to právě znovuzrozená žena, matka, která si může dovolit být zranitelnou, křehkou, chybující, nejistou v nové roli, být sama sebou. Nemusí držet celou tíhu světa, která se na ni po porodu valí, na svých bedrech. Úkol to není lehký. Proto se ráda stanu Vaší průvodkyní, pečovatelkou a pomocnicí na Vaší cestě k sobě samé. Opečuji Vaše tělo pomocí bylin, masážních svící a jiných poporodních rituálů a Vaši duši bezpodmínečným přijetím, klidem a úctou. V centru Promami vedu seminář Pozvání síly a sebedůvěry k porodu  pro těhotné ženy. Nabízím pomoc se zpracováním placenty.
Telefon+420 731 880 812
Emailpavla.liznova@umenipoporodnipece.cz

Bc. Eva Nejezchlebová

 

Zdravotní sestra, porodní asistentka

Jsem registrovaná zdravotní sestra a porodní asistentka. Vystudovala jsem VOŠ zdravotní E. Pottinga v Olomouci v oboru všeobecná zdravotní sestra (r. 2010) a Univerzitu Palackého v Olomouci Fakultu Zdravotnických věd v oboru Porodní asistentka (r. 2014). Byla jsem lektorkou i asistentkou v kurzech pro lidi se zdravotním a mentálním postižením v organizaci SPOLU Olomouc. Pracovala jsem ve Vojenské nemocnici Olomouc a v agentuře domácí péče, kde pracuji i nadále. V centru Ivany Pavlíkové pracuji od roku 2016 jako lektorka cvičení s kojenci do 6 měsíců a od roku 2017 i jako lektorka těhotenského plavání a cvičení s dětmi od 2 měsíců do 3 let Dlouhou dobu jsem působila jako vedoucí skautského oddílu. Nyní jsem instruktorkou na letních táborech pro rodiče s dětmi.  Mám ráda přírodu a sport veškerého druhu. Jsem maminkou synů Kubíka(nar. 2011) a Davídka (nar.2015)

Telefon +420 737 452 336
EmailEvka.Nejezchlebova@seznam.cz

Mgr. Lenka Kružíková PhD.

 

muzikoterapeutka, odborná asistentka

Je pyšnou maminkou šestiměsíční holčičky Rozičky a milující manželkou. Hlas je pro ni tou nejzásadnější formou podpory a vyjádření. Proto se mu také věnuje jak teoreticky, tak prakticky.  Jako odborná asistentka působí na Katedře hudební výchovy a Ústavu speciálně pedagogických studií UPOL. Muzikoterapii také vyučuje na Ústavu porodního asistentství. Pracuje především jako muzikoterapeut u dětí s mentálním postižením a u dětí se zvýšeným sociálním rizikem v Olomouci. V centru PROMAMI vede hudební setkání pro děti raného věku a maminky S hudbou SPOLU. Věnuje se lektorské činnosti v oblasti hudební výchovy, muzikoterapie, případně jiných oblastí, směřujících k podpoře a rozvoji dítěte.

Telefon 608 272 405
Emaillenka@kruzik.net