Zpracování placenty

Placentové kapsle

Enkapsulace je nejčastější formou zpracování placenty. Kapsle jsou výborné zejména na období šestinedělí, kdy slouží k rychlejší regeneraci po porodu a zavinování dělohy, k dodaní energie, vyrovnání hormonálních hladin potřebných pro pohodové poporodní období. Povzbuzují laktaci a ulevují od bolesti

Existují dva způsoby zpracování:

RAW (syrová) metoda

Placenta je zpracovávána za teplot do 50° C a tím je zachováno maximum živin a enzymů.  Je vhodná k podpoře krvetvorby. Syrový způsob zpracování je považován za extrémně chladný, tedy nevhodný pro dlouhodobější užití. Trvanlivost je 6 měsíců.

Metoda Tradiční čínské medicíny

Základem pro tuto metodu zpracování je vaření placenty v páře za užití bylin a následné sušení. Takto připravená placenta dodá organismu teplo, což je klíčové pro poporodní období, ovšem na úkor částečné ztráty enzymů a živin.  Trvanlivost je 1 rok.

Cena: 1800 Kč

 

 

 

Placentová tinktura

Slouží zejména pro posílení imunity při počínající nemoci, zmírňuje příznaky PMS a později v životě ženy redukuje příznaky spojené v menopauzou. Pomáhá při psychické zátěži, emoční nestabilitě a stresu. 

Užívá se v případě nouze 20-40 kapek do malého množství vody 2x-3x denně. Jedná se o velmi silnou tinkturu, není tedy vhodná pro každodenní užití. Při skladování v chladu a temnu vydrží až do spotřebování. Může užívat i dítě (12+)

Cena: 1200 Kč/1 litr tinktury

Esence z placenty

Esence je životní síla, jsoucnost nebo chcete-li podstata. Má obrovskou hojivou moc, protože uzdravuje matku i dítě (5+) na energetické úrovni. Pomáhá lépe se vyrovnávat se stresem, zmírňuje poporodní "baby blues", dodává energii v době nemoci, harmonizuje. Užívá se 20-40 kapek do vody kdykoliv cítíme potřebu, může se užívat denně.

Cena: 1000 Kč/1 litr esence

 

Otisk placenty a amulet z pupečníku zhotovím k objednávce kapslí zdarma

Ceník platný od 1.3. 2020

V případě zájmu o zpracování mě kontaktujte. Do zprávy napište termín porodu a které výrobky žádáte. 
Vaše osobní údaje budou použity pouze pro účely vyřešení vašeho dotazu. Zásady zpracování osobních údajů