Náš tým

Bc. Ivana Pavlíková

Porodní asistentka, laktační poradkyně, majitelka Promami

 


       Telefon: +420 728 233 904

        Email: ivpav@centrum.cz

       Sledujte mě na Facebooku

Jsem registrovaná porodní asistentka pracující od roku 1997 ve FN Olomouc na porodním sále –momentálně jako porodní asistentka s dohodou o provedení práce a současně od roku 2006 jako komunitní porodní asistentka. Během své praxe jsem prošla celou řadou seminářů a vzdělávacích programů (jsem lektorka aromaterapie a homeopatie pro porodnictví, lektorka gravidjógy systémem Andrey Smékalové, absolventka lektorského kurzu Baby masáží pod vedením Jany Hašplové, cvičení s kojenci a dětmi do 3 let, laktační poradkyně...).  Velmi si cením vzdělávacího semináře věhlasné německé porodní asistentky Barbary Kosfeld, kterého jsem se také zůčastnila.  V našem centru PROMAMI vedu předporodní kurzy, gravidjógu, těhotenské plavání, cvičení s kojenci, konzultace, v terénu potom vykonávám návštěvní službu před a po porodu a laktační poradenství. Momentálně jsem ale nejvíce vytížená jako porodní asistentka u porodů. Jsem maminkou dcery Mariky (nar. 2004) a dvojčat holčiček Míši a Táni (nar. 2015). 


Bc. Eva Nejezchlebová

Porodní asistentka, laktační poradkyně, zdravotní sestra

 

        Telefon: +420 737 452 336

Email: Evka.Nejezchlebova@seznam.cz

Jsem registrovaná zdravotní sestra a porodní asistentka. Vystudovala jsem VOŠ zdravotní E. Pottinga v Olomouci v oboru všeobecná zdravotní sestra (r. 2010) a Univerzitu Palackého v Olomouci Fakultu Zdravotnických věd v oboru Porodní asistentka (r. 2014). Byla jsem lektorkou i asistentkou v kurzech pro lidi se zdravotním a mentálním postižením v organizaci SPOLU Olomouc. Pracovala jsem ve Vojenské nemocnici Olomouc a v agentuře domácí péče. V centru PROMAMI pracuji od roku 2016 jako lektorka cvičení s kojenci a děti do 3 let a od roku 2017 vedu předporodní kurzy, jógu k porodu, gravidjógu, těhotenské plavání. V terénu vykonávám návštěvní službu před a po porodu a laktační poradenství. Dlouhou dobu jsem působila jako vedoucí skautského oddílu. Nyní jsem instruktorkou na letních táborech pro rodiče s dětmi.  Mám ráda přírodu a sport veškerého druhu. Jsem maminkou synů Kubíka(nar. 2011) a Davídka (nar.2015)


Mgr. Renata Banášová

            Psycholožka

 

     Telefon: +420 775 192 989

Email: renata.banasova@email.cz

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě UP v Olomouci, mám 10let praxe v oboru klinická psychologie v předatestační přípravě.  Aktuálně působím jako koordinátorka neziskové organizace Úsměv mámy pro Olomoucký kraj. Vedu setkání maminek Zkrocená poporodní deprese a v rámci předporodních kurzů v centru PROMAMI mám na starost kapitolu Úsměv mámy – edukace a prevence duševních potíží před a po porodu. Mám tři děti – devítiletou Kačku, sedmiletého Marečka a ročního Toníčka.


Mgr. Eliška Doležílková Lukášová

                Fyzioterapeutka

 

Pro objednání použijte kontaktní formulář

Mé jméno je Eliška, jsem magistr fyzioterapie. Magistra i bakaláře v oboru fyzioterapie jsem vystudovala v Olomouci ve Fakultě zdravotnických věd. V rámci školy jsem absolvovala kurz tejpování, poté kurz SM systém 1A + 1B. Po škole jsem se chtěla nejdříve pracovat v nemocnici a zamířila jsem do Nového Jičína. V nemocnici jsem zjistila, že mě velmi omezovalo jak málo času mám na pacienty, ale zároveň jsem díky mým skvělým kolegyním zjistila, že práce s dětmi je úžasná a tímto směrem jsem dále pokračovala. Proto jsem šla pracovat do Neurorehabilitačního centra Arcada v Hranicích, které se zaměřuje především na děti a díky tomu, že je centrum soukromé je na tyto děti i mnoho času. V současné době se dále vzdělávám, dodělávám akreditovaný kurz ACT pro děti od 0-3let.


Bc. Marie Venkrbcová

    Fyzioterapeutka

 

Pro objednání použijte kontaktní formulář

 

Jmenuji se Maruška a pohyb je můj život. Vystudovala jsem bakalářské studium v oboru Fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd na UPOL. Po studiu jsem pracovala v rehabilitačních ambulancích, mám kurz tejpování a kurz Mobilizace žeber dle Mojžíšové. O gynekologickou fyzioterapii se zajímám dlouhodobě. Prošla jsem online kurzem Pánev, pánevní dno u žen. Největším učitelem však mi je sám život, osobní zkušenost...mám tři úžasné děti (2014-2017-2020), manžela profesionálního hokejistu i spoustu kamarádek maminek, kteří jsou mojí motivací se stále rozvíjet. Během mateřské jsem krátkodobě brigádně pracovala u hokejistů v Prostějově a ve společnosti Zdravý podnik. Těším se na společné cvičení a  uvědomování si sebe sama v přítomnosti. 


Mgr. Martina Jiráčková

            Fyzioterapeutka

 

Pro objednání použijte kontaktní formulář

Jmenuji se Martina. V roce 2010 jsem vystudovala magisterský obor Fyzioterapie na Fakultě zdravotnických věd Univerzity Palackého v Olomouci. Od roku 2009 působím jako fyzioterapeutka ve FNOL a podílím se na výuce na Fakultě zdravotnických věd. Jsem maminka tří dětí (2014, 2016 a 2022). Již od doby studií jsem se věnovala józe. Mateřství mě přivedlo k nápadu a odhodlání projít lektorským kurzem jógy v Praze. V tomto období jsem se věnovala vedení lekcí, prohlubování jógové teorie a praxe. Velmi oceňuji možnost propojení znalostí z oboru fyzioterapie a jógy a doufám, že to ocení i ženy na lekcích a individuálních setkáních.


Mgr. Klára Vlašaná Ph.D

Lektorka

 

             Telefon: +420 777 616 371

            Email: vlasanaklara@seznam.cz

 

Jmenuji se Klára a jsem lektorkou dětské jógy. Kurzy a semináře dětské jógy jsem absolvovala u České asociace dětské jógy v Praze (ČADJ). Dlouhodobě vedu např. kroužky dětské jógy v mateřských školách.

Děti vždy byly, jsou a budou středobodem mého života. Ať jsem se v životě věnovala čemukoli, vždy jsem zároveň nějakým způsobem pracovala s dětmi (vedoucí na táborech, hlídání dětí…). Mými velkými a cennými učitelkami jsou i mé čtyři dcerky, Nikolka, Adélka, Ellinka a Natálka (nar. 2012 – 2019).

 


Mgr. Zuzana Behúňová

          Fyzioterapeutka

 

Pro objednání použijte kontaktní formulář

         

Jmenuji se Zuzana Behúňová a jsem fyzioterapeutka. V centru PROMAMI působím od svého prvního těhotenství s krátkýma pauzama po obou porodech a při dokončování studia. Jsem lektorkou poporodní jógy a nabízím individuální lekce pro těhotné a především ženy po porodu. Mám kurz tejpování pro období těhotenství a také u miminek, kde tejpuji především koliky. Můžete se ke mě objednat také na těhotenskou masáž. Svou magisterskou práci jsem psala na téma Prevence psychických potíží u žen po porodu a můžu Vám být nápomocná i v této oblasti - jsem vyškolenou konzultantkou Úsměvu mámy. Velkou inspirací je pro mě fyzioterapeutka Iva Fiš, která mi pomohla dostat po prvním porodu tělo do kondice a výborně se tak připravit na druhé těhotenství. Jsem maminkou dvou dětí holčičky (2019) a chlapečka (2022).