Náš tým

Bc. Ivana Pavlíková

  • Porodní asistentka, majitelka Promami

Telefon: +420 728 233 904

Email: ivpav@centrum.cz

Sledujte mě na Facebooku

Jsem registrovaná porodní asistentka pracující od roku 1997 ve FN Olomouc na porodním sále –momentálně jako porodní asistentka s dohodou o provedení práce a současně od roku 2006 jako komunitní porodní asistentka. Během své praxe jsem prošla celou řadou seminářů a vzdělávacích programů (jsem lektorka aromaterapie a homeopatie pro porodnictví, lektorka gravidjógy systémem Andrey Smékalové, absolventka lektorského kurzu Baby masáží pod vedením Jany Hašplové, cvičení s kojenci a dětmi do 3 let, laktační poradkyně...).  Velmi si cením vzdělávacího semináře věhlasné německé porodní asistentky Barbary Kosfeld, kterého jsem se také zůčastnila.  V našem centru PROMAMI vedu předporodní kurzy, gravidjógu, těhotenské plavání, cvičení s kojenci, konzultace, v terénu potom vykonávám návštěvní službu před a po porodu a laktační poradenství. Momentálně jsem ale nejvíce vytížená jako porodní asistentka u porodů. Jsem maminkou dcery Mariky (nar. 2004) a dvojčat holčiček Míši a Táni (nar. 2015). 


Bc. Eva Nejezchlebová

  • Porodní asistentka, zdravotní sestra

Telefon: +420 737 452 336

Email: Evka.Nejezchlebova@seznam.cz

 

Jsem registrovaná zdravotní sestra a porodní asistentka. Vystudovala jsem VOŠ zdravotní E. Pottinga v Olomouci v oboru všeobecná zdravotní sestra (r. 2010) a Univerzitu Palackého v Olomouci Fakultu Zdravotnických věd v oboru Porodní asistentka (r. 2014). Byla jsem lektorkou i asistentkou v kurzech pro lidi se zdravotním a mentálním postižením v organizaci SPOLU Olomouc. Pracovala jsem ve Vojenské nemocnici Olomouc a v agentuře domácí péče. V centru PROMAMI pracuji od roku 2016 jako lektorka cvičení s kojenci a děti do 3 let a od roku 2017 vedu předporodní kurzy, jógu k porodu, gravidjógu, těhotenské plavání. V terénu vykonávám návštěvní službu před a po porodu a laktační poradenství. Dlouhou dobu jsem působila jako vedoucí skautského oddílu. Nyní jsem instruktorkou na letních táborech pro rodiče s dětmi.  Mám ráda přírodu a sport veškerého druhu. Jsem maminkou synů Kubíka(nar. 2011) a Davídka (nar.2015)


Mgr. Ivka Kamínková

  • Fyzioterapeutka

Telefon: +420 605 337 692

Email: KaminkovaIvana@seznam.cz

 

Jmenuji se Ivana a jsem vystudovaná fyzioterapeutka. Bakalářské studium v oboru Fyzioterapie jsem absolvovala na Lékařské fakultě OU a navazující magisterské studium na Fakultě tělesné kultury UP v Olomouci. Během navazujícího studia jsem pracovala v Nemocnici AGEL Šternberk, kde jsem získala cenné zkušenosti jak z lůžkové, tak ambulantní rehabilitace (individuální fyzioterapie, skupinové lekce). Taktéž jsem docházela na Gynekologicko-porodnické oddělení, kde jsem edukovala klientky po císařském řezu (péče o jizvu, cvičení, správné pohybové stereotypy během každodenních činností). V PROMAMI vedu těhotenské cvičení na míčích a poporodní jógu. Nabízím možnost individuální fyzioterapie, tejpování (těhotných, maminek po porodu, miminek) a relaxační masáže. Mezi mé záliby patří fitness pro ženy, tanec a plavání. 


Mgr. Renata Banášová

  • Psycholožka

Telefon: +420 775 192 989

Email: renata.banasova@email.cz

 

Vystudovala jsem jednooborovou psychologii na Filozofické fakultě UP v Olomouci, mám 10let praxe v oboru klinická psychologie v předatestační přípravě.  Aktuálně působím jako koordinátorka neziskové organizace Úsměv mámy pro Olomoucký kraj. Vedu setkání maminek Zkrocená poporodní deprese a v rámci předporodních kurzů v centru PROMAMI mám na starost kapitolu Úsměv mámy – edukace a prevence duševních potíží před a po porodu. Mám tři děti – devítiletou Kačku, sedmiletého Marečka a ročního Toníčka.


Mgr. Eliška Lukášová

Fyzioterapeutka

Pro objednání a dotazy použijte kontaktní formulář

 

 

 

Mé jméno je Eliška Lukášová, jsem magistr fyzioterapie. Magistra i bakaláře v oboru fyzioterapie jsem vystudovala v Olomouci ve Fakultě zdravotnických věd. V rámci školy jsem absolvovala kurz tejpování, poté kurz SM systém 1A + 1B. Po škole jsem se chtěla nejdříve pracovat v nemocnici a zamířila jsem do Nového Jičína. V nemocnici jsem zjistila, že mě velmi omezovalo jak málo času mám na pacienty, ale zároveň jsem díky mým skvělým kolegyním zjistila, že práce s dětmi je úžasná a tímto směrem jsem dále pokračovala. Proto jsem šla pracovat do Neurorehabilitačního centra Arcada v Hranicích, které se zaměřuje především na děti a díky tomu, že je centrum soukromé je na tyto děti i mnoho času. V současné době se dále vzdělávám, dodělávám akreditovaný kurz ACT pro děti od 0-3let.


Mgr. Aneta Laštovičková

               Fyzioterapeutka


         Telefon: +420 725 686 992

Email: lastovickova.anet@seznam.cz

 

 

Jmenuji se Aneta a pracuji jako fyzioterapeutka v rehabilitačním centru v Olomouci. Většinu mých klientů tvoří děti s různě závažnými neurologickými diagnózami, děti s opožděným psychomotorickým vývojem, poruchami autistického spektra a s ortopedickými vadami chodidel. Ve svém volném čase se zajímám o gynekologickou fyzioterapii, ve které se i vzdělávám. Absolvovala jsem řadu specializovaných kurzů, včetně problematiky pánevního dna, diastázy a terapeutických postupů v těhotenství.

V životě ženy je těhotenství důležitým obdobím a jsem ráda, že mohu poskytnout odbornou pomoc pro to, aby toto období mohly prožít aktivně, bez bolesti a s vědomím, že umějí naslouchat svému tělu.